Apie projektą

Ctrl.lt projekto tikslas pristatyti geriausius Lietuvos fotografų darbus.

Ctrl.lt misija - skatinti domėjimąsi fotografija ir leisti suprasti, kad tai ne tik puikus būdas įamžinti įdomias akimirkas, tačiau ir puikiai praleisti laiką.

Ctrl.lt vizija - tapti žinomiausia fotografijų galerija internete, pristatančia geriausius Lietuvos fotografų darbus, o fotografams efektyviu reklamos būdu, padėsiančiu tapti dar labiau žinomiem ir vertinamiem.

Mūsų svetainės lankytojai ir dalyviai yra:
- Profesionalūs fotografai, kurie puikiai išmano savo amatą ir nebijo savo darbus pristatyti viešai, būti įvertinti ar sukritikuoti.
- Fotografai mėgėjai/naujokai, kurie domisi fotografija, nori susipažinti su profesionaliais fotografais, diskutuoti, vertinti ar pasisemti gerų idėjų.
- Asmenys, kuriems reikalingi profesionalūs fotografai bei jų teikiamos paslaugos.

Klausimus ir pasiūlymus galite siųsti el. paštus info@ctrl.lt

Taisyklės:
Ctrl.lt administracija neprisiima jokios atsakomybės už fotografų pateiktus ir www.ctrl.lt svetainėje publikuojamus darbus, taip pat už išsakytus komentarus ar balsavimus. Puslapio administracija neatsako už informacijos autorystę, tikslumą ir padarinius, kurie gali kilti dėl naudojimosi pateikta informacija.

Puslapio administracija nėra atsakinga už jokius tiesioginius ar netiesioginius nuostolius, kilusius dėl svetainėje publikuojamų darbų.

Bet kokia šiame puslapyje pateikta informacija turi būt skirta tik informaciniams tikslams.

Ctrl.lt pasilieka teisę be išankstinio įspėjimo keisti ir redaguoti visą svetainės turinį: darbus, komentarus.