Virtuali paroda

Jurgos Genytės paroda: Kauno panoramos

jurgita

Trumpai apibūdink save.
Gana sunku apibūdinti save, o ypač trumpai :). Aplinkiniai dažnai įvardina, kaip nuoširdžią ir kūrybingą asmenybę.

Kada susidomėjai fotografija, kaip tai įvyko?
Kai atsirado „skaitmena“ :). Teko atlikti vieną projektą dar universitete, berodz 2003 ar 2004 metais, tuomet specialiai tam reikalui buvo pirkta mano pirmoji skaitmeninė „muilinė“ :), bebandant jos galimybes taip įsijaučiau, kad fotografija tapo pagrindiniu mano hobiu, o dabar jau peraugo ir į darbą.

Esi gan meniška asmenybė, ne tik fotografuoji, bet ir kuri svetainių dizainus, užsiėminėji rankdarbiais. Iš kur toks pašaukimas?
Net nežinau iš kur, tiesiog yra poreikis kažką kurti, daryti, tad ieškau ivairių savirealizacijos būdų, kurie teikia malonumą, suteikia spalvų ir prasmės gyvenimui. Tačiau greičiausiai niekas nenustebs, jei užsiminčiau, jog fotografija buvo hobiu ir mano tėčiui, gal tai ir turėjo kažkiek įtakos ir man, nors mano ir jo santykis su fotografija visiškai skiriasi.

Kuo užsiimi gyvenime? Fotografija tavo pagrindinė veikla?
Web dizainas ir fotografija užima beveik vienodą dalį mano darbų, nors turiu pripažinti, jog pastaroji vis stipriau stumia visa kita iš savo kelio :). Laisvalaikiu, jeigu jo būna, patinka užsiimti tapyba ant porceliano, drobės ir pan.

Kokius kadrus labiausiai patinka daryti?
Tokius, kur nesi įspraustas į laiko bei kitus rėmus. Kai gali atsipalaiduoti ir daryti tai, ka padiktuoja tos akimirkos įkvėpimas. Laikas bei vieta tuo metu tarsi nebeegzistuoja. O fotografavimo objektas žinoma įdomiausias tai žmogus, tačiau ir kiti dalykai įdomūs: gamta, daiktai, šviesos žaismas ir pan.

Kokiam pažymiui įvertintum savo darbus 10 balų skalėje?
Kaip aš mėgstu sakyti – tobulumui ribų nėra, tad vertinčiau galbūt kokiems 8 :).

Ir dar toks banalus klausimas, ką norėtum palinkėti savo kolegom?
Sėkmingos fotomedžioklės ir kad nepristigtų genialių idėjų :)

Aikštelė Aikštelė

Aikštelė bažnyčia

 Bažnyčia   Kauno paveikslų galerija 

Kranai   Miestas

Nemunas   Miestas 2

Nemunas 2   Niūriai

Ruduo   soboras